V letošním sportovci roku, které vyhlašuje naše město se zaskvěl i florbal. Ve zvláštním covid roce 2021 jsme měli několik želízek v ohni. Závěr loňské sezóny zastihnul naše tehdy starší žáky v dobré formě, když po covid pauze vyhráli 3 open turnaje (Chomutov, Děčín, Ústí). Oceněné však byly nakonec jen individuální úspěchy. Klukům gratulujeme.

Petr Slánský - hbitý útočník, který v loňském roce patřil do krajského výběru, jeho hlavní devízou je rychlost a pracovitost, v letošní sezóně je nejproduktivnějším hráčem nejvyšší celostátní dorostenecké lize. Neměl by chybět v nominaci na letní olympiádu, bojuje i o kemp talentované mládeže, pro 30 nejlepších z celé ČR.

Roman Rathousky - konstruktivní obránce, který dokáže zaplnit celé hřiště, to je Roman, který patří do krajskéjho výběru v minulé i letoší sezóně. V letošní sezóně bojuje o nominaci na letní Olympiádu dětí a mládeže.

Vojta Duda - velký univerzál, který zahraje obránce i útočníka a během zápasu nechá všechnu svou energii pro tým. Stejně jako Roman si v minulé i té letošní zasloužil pozvánku ro regionálních výběrů a bojuje o nominaci na letní Olympiádu dětí a mládeže

Kryštof Loubek - útočník s neuvěřitelným talentem pro hru s míčkem, v letošní sezóně bojuje o nominaci na letní olympiadu dětí a mládeže a zároveň o proklouznutí do národního kempu talentované mádeže, který je pro cca 30 nejlepších hráčů z celé CR.