Trenéři krom jiného sledovali také možné adepty na klubové náramky, které znázorňují konkrétní herní návyky, jenž hráč musí ovládat. Dětí s náramkem pomalu přibývá, což je dobrá zpráva a důležitý vklad do budoucna.

Děčín White

White složený převážně ze služebně starších hráčů odehrál 3 rozdílné zápasy. Jeden vyrovnaný duel, kterému nechyběl náboj a tempo po celé utkání a tyto zápasy máme všichni nejraději. Druhé utkání si děčínští užili hlavně směrem dopředu a dařilo se jim i proměňovat šance. Ve třetím však narazili na suverénní Chomutov, který disponoval techničtějšími a většími hráči a hráčkami a zde byl bohužel znát až přílišný respekt našeho týmu, s kterým bojoval po celé utkání.

Děčín Blue

Mladší tým, ale dost možná i hladovější. Průběh turnaj měl podobný jako jejich kamarádi z druhého týmu. S jedním vyrovnaným

duelem, jedním, který byl více v naší režii a poslední, v kterém tahali za kratší konec. Blue si opravdu vyznačovali velkým nasazením, které předváděli především v prvních dvou zápasech a potvrzovali tak, že jsou mezi nimi děti již s nárámkem "hladového vlčáka" nebo o něj značně zabojovaly. 

Moc děkujeme i rodičům, kteří do Kadaně dorazily a podpořily děčínskou drobotinu ;) Soutěžní sezónu sice máme za sebou, ale ještě nezastavujeme a pokračujeme dál ;)

sestava White:  Bláha F.,Bláha A., Málek, Urban, Plachý, Polesný, Vaníček, Vondráčková, Holub

sestava Blue: Běhunek, Kilinger, Klinovský, Vlček, Záruba, Roud, Sofie, Mrvová, Karkule