Z těchto 6ti týmů byly hned 3 domácí. White, Blue i Black byly pro turnaj nakombinované tak, aby bylo rozdělení sil přibližně stejné. Dohromady si v děčínských barvách v sobotu zahrálo 28 dětí! Týmy byly velmi pestré, spolu nastupovaly děti nové, zkušené, z florbalových akademií, kluci i holky. A všichni šli do zápasů s chutí a zápálem, a to i v případě, když nastoupila děčínská družstva proti sobě :)

Samotné zápasy výsledkově děčínským barvám moc nevyšly. Blaci nestačili na Louny ani Jirkov a v posledním utkání těsně podlehl i Blůčku. White nejprve ve vzájemném otevíracím duelu rovněž těsně porazili Blue, pak sehráli vyrovnanější utkání s Teplicemi, ve kterém však na svého soupeře nakonec nestačili a v posledním utkání se jim nepodařilo přehrát Louny.

Blůčku se nepovedla první polovina proti Teplicím. Ty hrály hodně kombinačně a dařilo se jim své šance proměňovat. Druhá půlka už byla daleko lepší, především v pohybu. Zlepšený výkon ale i tak na výhru nestačil. 

Individuálně nezklamali již osvědčení hráči a hledali jsme posun i u některých dalších. Ten byl sice patrný, ale ne ve všech třech zápasech. Celkově byly děčínské závěrečné duely asi ovlivněny i delší pauzou a hráči byli takoví ospalejší. 

Moc děkujeme za účast všem týmům i rodičům za podporu a skvělý bufet ;)

sestavy: 

Black: Bláha, Hykl, Málek, Urban, Závora, Baloun V., Baloun M., Buriánek, Hloušková

White: Vaníček, Domín, Plachý, Holub, Hoza, Moc, Mocová, Fujerová, Maťátko

Blue: Klinovský, Vlček, Kilinger, Běhunek, Roud, Beránek, Vrba, Mrvová, Tichánský, Havlíček